Фінансові послуги

Податкове планування

Реєстрація компанії й податкове планування йдуть поруч. Наші спеціалісти володіють глибокими знаннями податкових режимів багатьох країн Європи. Ми пропонуємо консультативні послуги для Вашого бізнесу щодо уникнення подвійного оподаткування, оптимізації та мінімізації оподаткування, зокрема, зниження бази оподаткування шляхом використання офшорної компанії як посередника в торгових операціях; придбання власності від імені офшорної компанії, що дозволяє значно заощадити на сплаті податків; виведення з-під оподаткування доходів від використання авторських прав, патентів, торгових марок, ліцензій шляхом їх продажу офшорним компаніям у власність.

Консультації та відкриття банківських рахунків

Відкриття банківського рахунку компанії є запорукою успішного ведення бізнесу, тому наша компанія надає консультативні послуги щодо пошуку банку та його послуг, що відповідають діяльності компанії і передбачуваним операціями за рахунку. Ми проконсультуємо Вас щодо типів рахунків, важливих критеріїв відбору банку, враховуючи рівень надійності, престиж, особливостей розголошення банківської таємниці тощо. Зупинивши свій вибір на тій чи іншій банківській одиниці, наши спеціалісти потурбуються про швидке відкриття рахунків з метою якнайшвидшого початку діяльності Вашої компанії.Для відкриття офшорних або низькоподаткових компаній ми консультуємо щодо окремих видів банків які є зручними та надійними  в обслуговуванні офшорів.

Відкриття офшорних компаній

Одним із механізмів оптимізації податків у міжнародному податковому плануванні є використання країн з низьким рівнем оподаткування — офшорів. Команда наших спеціалістів в змозі скоротити ваш повний податковий тягар, шляхом відкриття офшорної компанії, що передбачає наступні переваги, а саме: законні зниження податків для вас і вашої компанії у всій Європі, уникнення вимог розкриття інформації щодо вашої компанії, захист активів від кредиторів тощо.