Послуги в сфері відкриття, купівлі, обслуговування компаній в Україні

Відкриття компанії в Україні може бути вигідним бізнес-рішенням для юридичної або фізичної особи – нерезидента, а тому, якщо Вами прийнято рішення створити, або придбати існуючу компанію на ринку України ми допоможемо Вам в цьому, з повним розумінням місцевого ринку та з бездоганною увагою до деталей.

Так, в перелік послуг з відкриття компанії під ключ по всій території України входить аналіз існуючого ринку та потенційних бізнес -конкурентів,  допомога в пошуку партнерів та інвесторів, розробка стратегії розвитку та планування бізнесу в Україні.

Ми консультуємо з приводу вибору типу компанії, що відповідатиме поставленим цілям, готуємо пакет документів, необхідних для створення та реєстрації компанії, проводимо реєстрацію, надаємо послуги з відкриття банківських рахунків, податкового планування, послуги номінальних директорів, офісу тощо.

Для цілей придбання  існуючої компанії на ринку України ми допоможемо Вам у пошуку компанії що відповідатиме напрямку діяльності Вашого бізнесу та проведемо процедуру перереєстрації компанії.

Ми можемо запропонувати Вам купівлю нової компанії, що не має торгівельної історії, компанію, що є чистою і ясною щодо боргів, або ж компанію, що здійснювала підприємницьку діяльність та має свою історію. В такому випадку ми потурбуємося про Вашу безпеку та підтвердимо відсутність будь-яких заборгованостей  та  зобов’язань компанії на час укладання угоди.

Ми здійснюємо повний юридичний супровід діяльності компанії, з метою подальшого продуктивного розвитку Вашого бізнесу.