Послуги в сфері працевлаштування, навчання, отримання посвідки на тимчасове та постійне проживання в Україні

На сьогодні, працевлаштування іноземних фахівців в Україні суттєво впливає на підвищення рівня організації та ефективності работи українського бізнесу а також надає іноземним громадянам можливість реалізації своїх кар’єрних та бізнесових амбіцій.

Якщо Ви – іноземний громадянин, бажаєте пов’язати своє життя, або професіональну діяльність з Україною, наша компанія допоможе Вам у реалізації поставлених цілей.

Маючи розгалужену систему партнерів по всій території України ми допомагаємо у пошуку роботодавця, що буде зацікавлений у вашій трудовій діяльності. Ми допоможемо Вам знайти навчальний заклад, що відповідає Вашим вимогам та потребам у здобутті професійних знань. Маючи намір іммігрувати до України, Вам не потрібно звертатись до різних, іноді сумнівних за роботою фірм. У широкий спектр наших послуг включаються зокрема перекладацькі послуги, послуги з пошуку школи, інформація про місцевий ринок нерухомості для оренди або купівлі житла тощо. Ми можемо допомогти вам з отриманням медичних послуг, з пошуком спеціалістів з ремонту. Коли прийде час змін у вашому житті, ми подбаємо про всі деталі для Вас так, щоб Вам не було необхідності звертатись до когось-іншого, окрім нас.