Суддям встановлять строки надсилання рішень до ЄДРСР

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону, яким пропонується зобов’язати суддів надсилати рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень не пізніше, ніж наступного після прийняття рішення дня.

 

Законопроектом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до судових рішень)”№11215 пропонується визначити конкретні строки надсилання суддею електронних копій судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень та встановити відповідальність за невиконання цього обов’язку.

Зокрема статтю 3 Закону “Про доступ до судових рішень” передбачається доповнити положенням, згідно із яким, “електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення не пізніше дня, наступного за днем ухвалення (постановлення) судового рішення.

Якщо відповідно до процесуального закону складання повного судового рішення було відкладено, електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення у день складання повного судового рішення.

Електронна копія судового рішення, що підлягає негайному виконанню, надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення у день ухвалення (постановлення) судового рішення.

За матеріалами інтернет видання “Закон і бізнес” (http://zib.com.ua)