Про компанію

company

Компанія «А2К» створена з метою надання комплексної правової допомоги для широкого кола суб’єктів господарювання в межах судового та досудового врегулювання спорів, в тому числі уникнення конфлікту шляхом вжиття превентивних заходів.

Юридично-фінансова група забезпечує супровід клієнта в місцевих, апеляційних, вищих спеціалізованих судах, Верховному Суді України в цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справах по всій території України. Ми маємо своїх представників в Луганській, Львівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Житомирській, Черкаській областях, АР Крим та м. Севастополі. В решті областей ми активно співпрацюємо з нашими партнерами.

Наша компанія забезпечує консультаційну та представницьку підтримку клієнта з корпоративних питань, земельних, будівельних, спорів про стягнення заборгованості, спорів з державними органами пов’язаними з їх незаконними діями чи бездіяльністю, справ про відновлення платоспроможності боржника чи визнання його банкрутом.

«А2К» надає ґрунтовний аналіз перспектив судового процесу, визначає ризики створення конфліктних ситуацій, розробляє індивідуальний підхід до вирішення кожної проблеми клієнта.

Представники нашої компанії проводять консультації щодо розвитку бізнесів наших клієнтів, прогнозують ризики.