ЄС вимагає від компаній віддати майже 50% директорських місць жінкам

Єврокомісія затвердила пропозиції щодо обов´язкової квоти в 40 відсотків для жінок в радах директорів великих компаній, що пройшли лістинг на біржі, повідомляє BBC News

Як зазначає «Лента.ру», пропозиції стосуються тільки позицій директорів, які не займають виконавчі посади в структурі компаній. Квоти повинні запрацювати до 2020 року.

Згідно з повідомленням, рішення має бути схвалене Європарламентом і Радою Міністрів країн-членів ЄС. Ініціатором законопроекту стала комісар Євросоюзу з питань юстиції Вівіан Редінг. Вона назвала квоти «проривною ініціативою».

Водночас багато хто сумнівається, що пропозицію буде можливо реалізувати на практиці. Однак, за словами Редінг, ті країни-учасники, які приймуть відповідні закони на національному рівні, можуть передбачити жорсткі санкції для тих компаній, які не відповідатимуть умовам.

Як стало відомо, директива не застосовуватиметься до фірм з персоналом менше 250 осіб. Крім того, під дію законопроекту не підпадатимуть компанії, які не пройшли лістинг на біржі.

Нагадаємо, у вересні 2012 року закон про жіночі квоти у керівництві компаніями був прийнятий в німецькому бундесраті – верхній палаті парламенту. Згідно із законопроектом, жіночі квоти необхідно ввести в наглядових радах німецьких підприємств, що входять в індекс DAX. Збільшувати відсоток жінок передбачається в два етапи: до 2018 року їх частка повинна досягти 20 відсотків, а до 2023 – 40 відсотків.

За матеріалами інтернет видання ua.world.comments.ua