Україна удосконалюватиме текст конвенції з Кіпром про оподаткування – Хорошковський

Україна планує продовжити діалог із Республікою Кіпр щодо попередження ухиляння від сплати податків і уникнення подвійного оподаткування.

Про це на брифінгу в Кабміні повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський, повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу.

“Було досить важливо знайти компроміс із Республікою Кіпр (щодо підписання відповідної Конвенції), і він був досягнутий. Але ми його оцінюємо як перший крок”, – сказав Хорошковський.

Коментуючи підписання Конвенції про уникнення подвійного оподаткування і попередження податкових ухилень відносно податків на доходи між Україною і Кіпром, перший віце-прем’єр підкреслив, що при обговоренні тексту документа не всі пропозиції української сторони були прийняті.

“Коли Конвенція буде ратифікована Верховною Радою України, ми продовжимо роботу, щоб були прийняті і ці пропозиції української сторони”, – додав перший віце-прем’єр-міністр.

Він також підкреслив, що уряд має намір блокувати всі інші схеми виведення капіталів, тому ухвалення відповідних законів буде першочерговим завданням.

 За матеріалом “Укрінформ”