Змінено порядок реєстрації арештованих і проданих на торгах авто

Уряд змінив порядок реєстрації транспортних засобів, що були арештовані державними виконавцями та реалізовані через аукціон. Відповідні зміни ухвалені на засіданні Кабінету Міністрів 19 червня.

За словами міністра юстиції Олександра Лавриновича, чинний Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (затверджений постановою КМ від 7.09.98 №1388) призвів до неоднозначної практики реєстрації транспортних засобів, що були арештовані державним виконавцем та реалізовані на аукціоні. Зокрема, даний порядок визначає перелік документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів. Проте в ньому були відсутні документи, видані органом ДВС.
Унесені зміни визначають, що акт державного виконавця про проведений аукціон та постанова й акт про передання майна стягувачу в рахунок погашення боргу стають документами, що підтверджують правомірність придбання майна. Вони й стануть підставами для подальшого оформлення права власності на це майно.

http://zib.com.ua