Всі ліцензії арбітражних керуючих втратять чинність у липні

19 липня всі ліцензії на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) втрачають чинність, а особи, які не здійснили їх заміну, не матимуть правових підстав для здійснення відповідної діяльності.
Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Міністр нагадав, що із набранням чинності новою редакцією закону “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” 19 січня 2013 року діяльність арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) більше не підлягає ліцензуванню.

При цьому, законом було встановлено шестимісячний термін, протягом якого Міністерство юстиції як державний орган з питань банкрутства безоплатно замінює за заявою арбітражного керуючого ліцензію на свідоцтво про

право на здійснення діяльності арбітражного керуючого. Саме таке свідоцтво, відповідно до Закону, надаватиме право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

Міністр зазначив, що шестимісячний термін, відведений законом, спливає 19 липня 2013 року. Після закінчення цього строку всі ліцензії на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) втрачають чинність, а особи, які не здійснили їх заміну, не матимуть правових підстав для здійснення відповідної діяльності.

У зв’язку з цим Міністерство юстиції з метою належного забезпечення процесу заміни ліцензій на свідоцтва рекомендує арбітражним керуючим-ліцензіатам, які прагнуть продовжувати здійснювати діяльність арбітражних керуючих як суб‘єкти незалежної професійної діяльності, завчасно звернутися із відповідною заявою до Міністерства, а також вжити заходів щодо своєчасного отримання свідоцтв, оформлених у порядку заміни ліцензії.

Перелік документів, які необхідно подати для здійснення заміни ліцензії на свідоцтво, розміщено на веб-сайті Міністерства юстиції.

http://zib.com.ua